Меню

«

»

Семінар у Самбірському педагогічному коледжі

17 травня 2018 року на базі Комунального закладу Львівської обласної ради Самбірський педагогічний коледж ім. І. Филипчака відбувся науково-практичний семінар «Формування гнучкого мислення у майбутніх фахівців із фізичного виховання щодо вибору засобів і методів фізичного розвитку учнів», який проводили кафедра спортивних дисциплін і туризму Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка і відділення фізичного виховання КЗЛОР Самбірського педагогічного коледжу ім. І. Филипчака.

На семінарі виступили з доповідями: завідувач кафедри  спортивних дисциплін і туризму доцент Галина Кондрацька, викладач-методист відділення фізичного виховання Самбірського педагогічного коледжу М. Войтович, студенти інституту фізичної культури і здоров`я Марія Гурелич і Тетяна Венцик та студенти КЗЛОР Самбірський педагогічний коледж ім. І. Филипчака Сергій Краснокуцький і Дмитро Думич.

Після закінчення заходу відбувся «круглий стіл», на якому обговорили актуальні проблеми концепції Нової української школи. За результатом семінару буде виданий збірник доповідей.