Меню

«

»

Семінар-тренінг у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості

У червні 2017 року Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка взяв участь у конкурсному відборі суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг на 2017 рік, що був оголошений Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості й отримав дозвіл на проведення тренінгів.
20 вересня 2017 року в межах підписаної двосторонньої угоди про організацію та проведення тренінг-семінарів відбувся тренінг «Формування активної життєвої позиції в осіб з особливими потребами». Метою тренінгу було надання психологічної підтримки безробітнім особам з обмеженою працездатністю. Захід проводила старший викладач кафедри психології Тетяна Гера. Під час тренінгу активно обговорювалися соціально-психологічні особливості процесу адаптації осіб з обмеженою працездатністю; фактори, які впливають на процес адаптації та навики формування активної життєвої позиції.
22 вересня 2017 року в Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості о 10.00 год. відбудеться тренінг «Професійна самореалізація в нових умовах» для учасників АТО та осіб, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій в складі збройних формувань у зоні АТО.