Семінар на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти

9 травня 2023 року в межах Днів науки в Україні доцентки кафедри педагогіки та методики початкової освіти Соломія Ілляш та Леся Колток провели у online-форматі науково-практичний семінар з елементами тренінгу «Використання LEGO-технології в освітньому просторі НУШ». На захід було запрошено студентів Рівненського державного гуманітарного університету і науковців кафедри педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти.

У процесі інтерактивної взаємодії учасники семінару мали змогу ознайомитися з концепцією «Шість цеглинок», методикою діяльнісного навчання, розвивальними особливостями конструкторів LEGO DUPLO та LEGO SYSTEM, усвідомлюючи функціональне значення гри як новітньої технології розвитку креативності й активізації рухової активності учнів початкових класів. Присутні генерували креативні ідеї під час інтерактивних вправ, застосовували творчий підхід до виконання поставлених завдань, що сприяло глибокому засвоєнню знань, формуванню практичних умінь, підвищенню фахового рівня та професійної майстерності майбутніх учителів.

Семінар пройшов у теплій, дружній атмосфері. Підсумували його роботу завідувачки кафедр професорки Ірина Садова та Руслана Сойчук, акцентувавши на доцільності проведення заходів, які сприятимуть якісній підготовці вчителів початкових класів до реалізації концепції НУШ, формуванню у них основ наукового світогляду та засад професійної майстерності.