Семінар на факультеті початкової та мистецької освіти

28 травня 2021 року з нагоди вшанування 105-х роковин від дня смерті Івана Франка доцент кафедри математики, інформатики та методики їх викладання у початковій школі факультету початкової та мистецької освіти Наталія Стасів організувала семінар «Актуальність педагогічних ідей Івана Франка на сучасному етапі розвитку загальноосвітньої школи».

Відкрив семінар завідувач кафедри математики, інформатики та методики їх викладання у початковій школі професор Володимир Ковальчук, який підкреслив значний внесок Івана Франка в педагогічну науку.

Учасники семінару також акцентували увагу на актуальності педагогічних ідей Івана Франка для сьогодення.

Активними учасниками наукового заходу були здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.