Розважально-інтелектуальна подорож «Люби і знай свою рідну Україну» з дітьми, евакуйованими із гарячих точок нашої держави

15 березня 2022 року доцентка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Оксана Гевко і старша викладачка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Оксана Яців провели заняття із дітьми, переселеними з небезпечних територій України, у вигляді подорожі мальовничими куточками нашої держави. Мандрівка проходила із цікавими зупинками, на яких проводилися знайомство, майстер-класи, розваги, рухливі ігри, інтелектуальні хвилинки.

На першій станції «Клубок знайомств – «Ми з різних куточків нашої неньки-України»» під музичний супровід учасники розмотували клубок ниток та передавали одне одному, залишаючи розмотану нитку у своїй руці. Під час гри діти розказували про себе, своє ім’я, вік, звідки приїхали, свої уподобання, улюблені заняття. Павутинка, яка утворилася з ниток між дітьми, символізувала дружбу, що зароджується зараз між ними і триватиме на довгі роки.

Цікавою та захоплюючою була друга станція «Проведення майстер-класу з використанням паперопластики й оригамі». Кожна дитина, слухаючи казку про Україну, виготовила з паперу для наших Героїв-захисників ордени, сорочки, штани, чоботи, для транспортування − коня, парусник, катер, для фінансової допомоги − скриньку. Робота на цій станції закінчилася спільним виконанням Гімну України.

На станції «Квіткова галявина» діти «зривали» кольорові квіти з «галявини», писали на них свої імена, щоб кожен знав нового товариша.

Дуже сподобалася дітям станція «Рухливі ігри». Під час гри «Прапорці», яка супроводжувалася веселою музикою, діти дружно виконували команди: «Розійдись!», «Присідай!», «Вставай!», «До свого капітана!».

На станції «Козацька» діти прослухали захопливу розповідь про козаків, народні звичаї та обряди українців, співали пісні, зокрема «Ой у лузі червона калина», прослухали «Козацький марш».

На станції «Острів Хортиця» було проведено змагання «Козацька спритність» між командами. Особливо сподобався дітям конкурс із повітряними кульками. Водночас діти отримали радість від проведених козацьких перегонів та естафети «Повзунець».

Цікавим був конкурс «Майстерних художників» на станції «Україна творча», де всі діти намалювали на дошці спільну квітучу Україну.

На станції «Державні та народні символи України» діти відгадували загадки, розглядали ілюстративний матеріал символів, читали вірші.

Розважально-інтелектуальна подорож «Люби та знай свою рідну Україну» була пізнавальною, цікавою та захоплюючою для дітей.

Вам буде цікаво