Роман Дидик – лауреат обласної премії імені В’ячеслава Чорновола

Отримання обласної премії імені В’ячеслава Чорновола стало одним із важливий аспектів у визнанні моїх наукових досягнень, підкреслюючи затребуваність та великий потенціал для майбутніх досліджень. Важка праця, апробація наукової роботи на міжнародних конференціях в Україні та закордоном, впровадження результатів у навчальну програму для другого (магістерського) рівня вищої освіти стимулювало для подання своєї кандидатури на цю премію.

Висловлюю вдячність за щиру допомогу та підтримку всім, хто долучився до становлення мене як молодого науковця. Проте найбільшу подяку я хочу висловити людині, яка вірила у мене та мої сили від початку, людині з великої літери – своєму науковому та творчому наставнику завідувачеві кафедри  народних музичних інструментів та вокалу доценту Андрію Душному. Ви стали моїм покровителем, рушієм у творчому та науковому житті, підтримкою і радником, майстром, який вдало й надалі створює і реалізує все задумане. Ви сформували мене як творчу особистість та науковця!

Ця премія дала зрозуміти, що наука в наш час є затребуваною, розум завжди є і буде в тренді, активна життєва та громадська позиції сприятимуть суспільному прогресу і розвитку України та світу.

Варто згадати, що я двічі отримував стипендію Президента України (2019, 2021) за виконавські досягнення на міжнародних конкурсах в Україні, Литві, Білорусі, Чехії, Великій Британії, Латвії та наукову роботу (публікації в українських та зарубіжних виданнях, перемогу (І місце) в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Музичне мистецтво» у Кам’янець-Подільському).

Дякую за високу оцінку!

Роман ДИДИК,

студент магістратури інституту музичного мистецтва

Вам буде цікаво