Франковий університет взяв участь у конференції «Роль освіти у впровадженні цілей сталого розвитку до 2030 року в Україні»

7 грудня 2017 року на запрошення програми розвитку ООН, Національного університету «Києво-Могилянська академія» та за підтримки Глобального екологічного фонду Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка взяв участь у конференції «Роль освіти у впровадженні цілей сталого розвитку до 2030 року в Україні».

У 2015 році на Генеральній Асамблеї ООН були ухвалені Цілі Сталого Розвитку (ЦСР), які визначатимуть розвиток держав і громад до 2030 року. Це рішення стало предметом численних обговорень в Україні та світі й дало потужний поштовх для планування трансформаційних перетворень суспільства на засадах сталого розвитку. ЦСР є системою глобальних завдань задля економічного зростання, соціального благополуччя, сталого використання та збереження довкілля заради майбутніх поколінь.

У роботі конференції, окрім провідних вищих навчальних закладів України, взяли участь Baltic University Program, НБУ, Центр соціальних і маркетингових досліджень, Інститут суспільно-економічних досліджень. Під час заходу було проведено панельні дискусії на тему кращих практик інтегрування парадигми сталого розвитку в освіті, програми та бачення ролі університетів у досягненні ЦСР – 2030. Презентовано наукові, технологічні та управлінські інновації, важливі для сталого розвитку суспільства. Виділено основні напрямки розбудови партнерських відносин між університетами, органами влади, міжнародними організаціями, фінансовими установами та бізнесовими корпораціями з огляду на досягнення Цілей Сталого Розвитку.

[su_spacer]

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors