Робота в нових реаліях або перший онлайн старостат

8 квітня 2020 року в інституті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій зібрався традиційний старостат. Однак відбувся він у незвичній формі. Зважаючи на карантинні заходи, зустріч, ініційована директоратом інституту, відбулася в режимі онлайн за посередництвом сервісу Zoom. Модератором конференції виступив заступник директора інституту з навчальної роботи доцент Павло Скотний.

Учасники старостату, а їх зібралося 17, дуже раді були почути і побачити одне одного. Директор інституту доцент Юрій Галь розповів про організацію роботи на час карантину. Старости поділилися враженнями про дистанційну роботу, поскаржилися на брак живого спілкування з одногрупниками та викладачами.

Приємно було почути, що переважна більшість навчальних курсів ведеться дистанційно. Викладачі та студенти зуміли зорганізуватися в умовах карантину і налагодити діалог. Крім того, навчальні матеріали та методичні вказівки виставлені як на офіційному сайті університету, так і на мережевих ресурсах кафедр. Відкритим залишається питання практики, яка припала на час карантину.

Всі учасники старостату, побажавши одне одному здоров’я, висловили надію, що карантин тривати довго не буде і домовились зустрітися в режимі онлайн через тиждень.

 

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors