Робочий візит директора інституту фізичної культури і здоров’я у словацький реабілітаційний центр

27 травня 2022 року відбувся робочий візит директора інституту фізичної культури і здоров’я професора Миколи Лук’янченка у реабілітаційний центр Axis Rehab s.r.o., що знаходиться у місті П’єштани (Словаччина). За результатами візиту була підписана угода про співпрацю. Зокрема, тепер студенти освітньої програми «Фізична терапія та ерготерапія» Дрогобицького університету будуть мати можливість проходити практику не лише у Бельгії, Чехії, а й в одному з найкращих реабілітаційних центрів Словачинни. Крім того, охочі зможуть відпрацьовувати практичні вміння й у канікулярний період у зазначеному центрі.

Сьогодні професія фізичного терапевта й ерготерапевта є однією з найактуальніших і затребуваних в Україні. Внаслідок бойових дій багато військових та цивільних отримують різні травми. Завдяки правильній і своєчасній роботі фізичних терапевтів та ерготерапевтів можна відновити функції організму, дати людям шанс на повернення до повноцінного життя.

Тож особливо важливим є перейняття світового позитивного досвіду проведення реабілітаційних заходів.