4 листопада 2019 року в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка проведено I етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Мета заходу: виховання у молодого покоління поваги до культури й традицій українського народу та бажання об’єднуватися навколо українського слова.

Переможці І етапу Катерина Комарницька, Марія Копанишин та Юлія Венгренович 23 листопада 2019 року візьмуть участь у ІІ (обласному) етапі Конкурсу, який відбудеться у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Результати І етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. V рівень складності (студенти філологічних напрямів)

Результати І етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. IV рівень складності (студенти нефілологічних напрямів)