Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Педагогіка»

20 лютого 2018 року на базі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти відбувся І етап (теоретичний та творчий тури) Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка». Учасниками заходу були студенти інституту іноземних мов, інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій та історичного факультету (всього – 33 учасники).
Результат олімпіади:
І місце − учасники інституту іноземних мов;
ІІ місце розділили між собою учасники інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій та історичного факультету.
Крім цього, учасники інституту фізики, математики, інформатики та інноваційних технологій одержали номінацію за «Найкраще виконання самопрезентації − майстер-класу «Свій талант дарую дітям» (застосування власних талантів у майбутній професії)».
Підсумовуючи результати І (теоретичного) та ІІ (творчого) турів члени журі визначили переможців:
І місце – Яна Созанська, студентка групи ФА-35Б інституту іноземних мов;
ІІ місце – Марта Жук, студентка групи ІН-204Б інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій;
ІІІ місце – Надія Сенюта, студентка групи АН-32Б інституту іноземних мов.
Переможці І етапу запрошені до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка», який відбудеться 15 − 18 травня 2018 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка у чотирьох турах. Сподіваємося, що студенти разом зі своїми керівниками справляться з цим завданням і гідно представлять наш Франковий університет на Всеукраїнському рівні.

Оксана ГЕВКО,
доцент кафедри загальної педагогіки та дошкільної
освіти

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors