Меню

«

»

Рекордна кількість перемог студентів на Всеукраїнських олімпіадах з політології та соціології

Із чотирма нагородами повернулися студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені І. Франка з ІІ туру Всеукраїнських олімпіад із дисциплін «Політологія» та «Соціологія», що відбувалися 16 – 18 травня 2018 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» на базі факультету психології, політології та соціології.

Студентка спеціальності «Соціальна робота» Богдана Кошняну здобула ІІІ місце в ІІ турі олімпіади з дисципліни «Соціологія».

Студентка спеціальності «Історія» зі спеціалізацією «Правознавство» Лідія Мазурчак виборола ІІІ місце в ІІ турі олімпіади з дисципліни «Соціологія».

Команда у складі студентів Лідії Мазурчак (спеціальність «Історія» зі спеціалізацією «Правознавство»), Богдани Кошняну та Марії-Христини Бокало (спеціальність «Соціальна робота») здобула І командне місце в ІІ турі олімпіади з дисципліни «Соціологія».

В олімпіаді з політології наші студенти проявили себе також дуже яскраво. Команда у складі студентів Марії-Христини Бокало (спеціальність «Соціальна робота»), Назарія Юрчишина та Лідії Мазурчак (спеціальність «Історія та правознавство») здобула ІІІ командне місце в ІІ турі олімпіади з дисципліни «Політологія».

Дрогобицькі студенти увійшли до десятки кращих в індивідуальному рейтингу з політології.

Переможці були нагороджені дипломами та одержали цінні подарунки від організаторів, зокрема підручник «Політична наука в Україні» та монографію «Ментальний вимір української цивілізації». Також усі учасники одержали сертифікати, що посвідчують участь в олімпіаді.

Боротьба за перемогу була важкою, адже загалом в олімпіаді взяло участь понад 130 учасників, які репрезентували близько 40 закладів вищої освіти України.

Готували студентів до олімпіади викладачі кафедри правознавства, соціології та політології професор Світлана Щудло та доцент Ярослав Комарницький.

Участь в олімпіаді дала змогу дрогобицьким студентам познайомитися зі студентами інших навчальних закладів, продемонструвати рівень власних знань, а також під час екскурсійної мандрівки Одесою ознайомитися з визначними пам’ятками міста.