Разом наближаємо перемогу!

5 грудня з нагоди Міжнародного дня волонтера факультет історії педагогіки та психології отримав подяку від голови Дрогобицької районної військової адміністрації Степана Кулиняка за вірність національній ідеї, патріотизм та благодійну діяльність у забезпеченні воїнів печами для обігріву.
Спільними зусиллями студенти та викладачі нашого факультету змогли зібрати понад 60 тис. грн. за які було придбано 10 печей для обігріву. Ці печі будуть передані нашим захисникам та захисницям, котрі боронять нашу країну від агресора.
Ще раз дякуємо всім, хто долучився до акції «Зігрій воїна теплом свого серця»! Особлива подяка голові Дрогобицької районної військової адміністрації Степану Кулиняку за фінансову участь в акції та організацію закупівлі і передачі на передову обігрівальних печей!
Разом до перемоги!
Слава Україні!
ТИ ПОТРІБЕН КРАЇНІ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ!