Привітання з ювілеєм!

14 травня відсвяткував свій 45-річний ювілей доцент кафедри математики та економіки, кандидат економічних наук Микола ПАЛАСЕВИЧ!

Шановний Миколо Богдановичу колектив кафедри математики та економіки щиро вітає Вас зі святом. У цей день зазвичай підводяться підсумки: чого вдалося досягти і чого слід досягти у подальшому. Щиро бажаємо, щоб до наступного ювілею всі намічені плани успішно здійснилися! Нехай на реалізацію всього задуманного буде достатньо енергії та здоров’я. Нехай рідні і близькі оточують увагою та необхідною турботою, надійні друзі своєчасно допомагають у важку хвилину. Бажаємо щастя, щирої любові, віри у свої можливості, оптимізму! Бажаємо наступне День народження відсвяткувати у мирній, вільній Україні.