Проєкт – Підтримка українським редколегіям

Проєкт “Підтримка українським редколегіям” (SUES – Supporting Ukrainian Editorial Staff) є ініціативою європейських інституцій, інфраструктур та організацій, що має на меті підтримати та зміцнити наукову комунікацію в Україні. Ми звертаємося до наукових журналів та академічних видавців, пропонуючи свою допомогу у вашій щоденній діяльності, міжнародній видимості, розвитку інфраструктури, та створенню міцнішої співпраці на майбутнє.

Спостерігаючи за багатьма ініціативами, спрямованими на підтримку українських науковців, та захоплюючись ними, ми помітили, що бракує проєктів, які б надавали безпосередню підтримку редакторам та видавцям. Проєкт SUES має за ціль заповнити цю прогалину шляхом цілеспрямованих акцій.

З метою кращого визначення потреб спільноти редакторів та видавців, ми підготували короткий опитник.

Будь ласка, заповніть його та поділіться ним із колегами, які також працюють у сфері наукової комунікації та були б зацікавлені у співпраці.

Ваші відповіді допоможуть нам краще поставити цілі перед нашою ініціативою та визначити початкову групу зацікавлених сторін для співпраці. Просимо вас його заповнити, оскільки відповіді допоможуть нам поставити цілі перед нашою ініціативою та визначитися із першопочатковою групою зацікавлених сторін для співпраці.

ХТО МИ? Коаліція партнерів, що працюють у сфері відкритих наукових комунікацій, які очолює OPERAS (Європейська дослідницька інфраструктура з розвитку відкритої наукової комунікації в гуманітарних та суспільних науках) у співраці з  DOAJOAPENEIFL,IBL PAN та групою близько 20 французьких університетських видавництв.

З повагою бібліотека Дрогобицького державного педагогічного

університету імені Івана Франка

Вам буде цікаво