Проведено тренінг для учнів закладів загальної середньої освіти Бориславської ТГ

8 червня 2022 року на запрошення відділу освіти Бориславської міської ради та КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» доцентка кафедри анатомії, фізіології та валеології Оксана Лупак разом зі студентами-другокурсниками біолого-природничого факультету Павлом Гроздовим і Богданом Лучечком провели тренінг «Серцево-легенева реанімація» для учнів старших класів ЗЗСО Бориславської ТГ. Захід, на якому були присутні учні разом зі своїми вчителями-наставниками, відбувся у Бориславському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7.

Із вітальним словом до учасників виступили директорка КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ірина Татомир та доцентка Оксана Лупак.

Під час тренінгу учасники дізналися, яке значення відіграє проведення серцево-легеневої реанімації, коли саме і як її потрібно проводити, як правильно надати допомогу непритомній людині на вулиці. Інструктори навчили 45 школярів навичок проведення СЛР із використанням тренажерів Lilly і Little Anne. Учні активно та з захопленням брали участь у тренінгу, ставили цікаві питання.