Просвітницький захід « Посміхнись сонцю» на факультеті здоров’я людини та природничих наук

21 березня з нагоди Міжнародного дня людей із синдромом Дауна студенти групи ФТЕ-17Б факультету здоров’я людини та природничих наук у режимі відеоконференції на платформі «Zoom» провели просвітницький захід «Посміхнись сонцю».  Заступник декана факультету Копко Ірина Євгенівна наголосила на важливості  підтримки та супроводу дітей із синдромом Дауна, адже при застосуванні відповідних методик вони  можуть розвиватися в інтелектуальному плані. Народжені з синдромом Дауна діти можуть навчитися не тільки самообслуговування, але й читати, рахувати та писати, доступні їм і спеціальні знання.

Студенти продемонстрували презентацію, де висвітлили питання причини розвитку та ознаки даного синдрому, детально зупинилися на значних здобутках відомих людей із синдромом Дауна, зокрема відомої американської моделі Джеймі Брюер, іспанського актора Пабла Пінеда та китайського  художника Райдмон Ху. На завершення зустрічі всі присутні одягнули шкарпетки з неоднаковими візерунками і різних кольорів, що символізують непарність хромосом, і  цим самим підтримали людей із синдромом Дауна.