Пропедевтична практика на факультеті початкової та мистецької освіти

На факультеті початкової та мистецької освіти з 2018 – 2019 н.р. вперше запроваджено пропедевтичну практику для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Мета пропедевтичної практики – закріплення та поглиблення теоретичних знань, отриманих студентами в процесі вивчення дисциплін професійної підготовки, формування професійних компетенцій майбутніх учителів початкової школи, розвитку внутрішньої установки на педагогічну професію.

Під час проходження пропедевтичної практики студенти ознайомлюються із загальноосвітніми закладами міста Дрогобича та Дрогобицького району, вивчають нормативні документи шкіл, спостерігають за освітнім процесом у початковій школі, проводять бесіди з учителями, які з радістю діляться педагогічним досвідом, майстерністю у демонстрації сучасних методик Нової української школи.

Цей вид практики викликає у студентів неймовірні, позитивні і чудові враження. Після зустрічі з креативними та розумними вчителями, з допитливими учнями, вони все більше переконуються в тому, що правильно обрали професію.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors