Програма «Подвійний диплом» успішно реалізовується студентами біолого-природничого факультету!!!

Учасники та керiвники програми «Подвiйний диплом»

14 серпня 2017 року відбулася зустріч представників біолого-природничого факультету, зокрема, декана доцента Світлани Волошанської, доцента Світлани Монастирської та спеціаліста українського-бельгійського Центру екології та здоров’я людини, координатора проекту «Подвійний диплом» Лесі Надольської з ректором Полонійної Академії в м. Ченстохова (Польща) Анжеєм Кринським.
Під час зустрічі було обговорено виконання спільних наукових досліджень та освітніх проектів, зокрема, програми «Подвійний диплом», яка успішно реалізовується.
На сьогодні 8 студентів біолого-природничого факультету навчаються в Полонійній Академії за спеціальністю «Біотехнологія».
Бажаємо нашим студентам успішного завершення літнього навчального стажування!