Профорієнтаційна зустріч з випускниками Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу

У Дрогобицькому фаховому коледжі нафти і газу відбулася профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри математики та економіки з випускниками спеціальності 073 «Менеджмент» освітня програма «Організація виробництва». Доценти кафедри математики та економіки Ярослав Лапчук і Оксана Процишин ознайомили студентів коледжу зі змістом освітніх програм «Менеджмент підприємницької діяльності» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та «Менеджмент інноваційної діяльності» другого (магістерського) рівня вищої освіти у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка. Доцент Ярослав Лапчук дав вичерпні відповіді на запитання присутніх щодо умов вступу, особливостей та матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу, можливостей поселення у гуртожитку, баз практичної підготовки та перспектив працевлаштування випускників.