Профорієнтація факультету психології, педагогіки та соціальної роботи

6 березня дрогобицькі ліцеїсти мали зустріч зі студентами та викладачами факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка. Очолив команду факультету  декан  доцент Ігор Гриник. Студенти, які перебували на семестровому навчанні в Університеті прикладних наук ВІВЕС (м. Кортрійк, Бельгія) за програмою академічної мобільності Еразмус + Юлія Дзивінська (СП-43Б) та Марія-ХристиниаБокало (СП-43Б), цікаво й інформативно розказали ліцеїстам про навчальні можливості студентів факультету та свій досвід навчання за кордоном. Також присутні дізналися, які професії можна здобути, навчаючись на факультеті. Проходила зустріч у доброзичливій та невимушеній формі і викликала значний інтерес в  учнів ліцею.