Профорієнтація кафедри культурології та мистецької освіти

У жовтні 2017 року представники кафедри культурології та мистецької освіти доценти Михайло Сидор, Петро Фриз, старші викладачі Галина Савчин та Іван Околович провели зустрічі з випускниками шкіл м. Дрогобича (ЗОШ СШ №10, №14, №16), м. Самбора (спеціалізована СШ №8 та Самбірська гімназія), а також випускниками КЗЛОР «Самбірський коледж імені Івана Филипчака» та Самбірського коледжу культури і мистецтв. Мета зустрічі – вступна кампанія 2018 у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка на факультет початкової та мистецької освіти за спеціальностями:
Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація;
Хореографія;
Початкова освіта. Спеціалізація: Хореографія
Початкова освіта. Спеціалізація: Образотворче мистецтво
На зустрічі з учнями шкіл викладачі кафедри презентували факультет, а також розповіли про переваги навчання у Франковому виші та престижність здобуття педагогічної освіти.
Щиру подяку за співпрацю адміністрація факультету початкової та мистецької освіти висловлює директорам шкіл та коледжів.