Профорієнтація факультету початкової освіти та мистецтва у школах Львівщини

5 травня викладачі факультету початкової освіти та мистецтва провели профорієнтаційні зустрічі з учнями 10-11-х класів загальноосвітніх закладів Сколівщини: Верхньосиньовидненського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика, Сколівської академічної гімназії імені Героя України Героя Небесної сотні Олега Ушневича, Славського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Славської селищної ради.

Під час зустрічей заступник декана,  доцент Олена Кравченко-Дзондза, завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти, професор Ірина Садова, доцент кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва Петро Фриз ознайомили школярів із освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, виокремили особливості вступної кампанії 2023 року. Викладачі відповіли на численні запитання і запросили майбутніх абітурієнтів на навчання до нашого університету.

Зустрічі пройшли в теплій і дружній атмосфері. Приємно було поспілкуватись з учителями, які є випускниками Дрогобицького університету. Хочемо подякувати за співпрацю та особливу підтримку директорам – Володимиру Кавці, Віталію Решетняку, Любомиру Кобилінцю.