Профорієнтація факультету початкової освіти та мистецтва у Самбірському фаховому педагогічному коледжі імені Івана Филипчака

14 листопада 2022 року відбулася профорієнтаційна поїздка декана, викладачів і студентів факультету початкової освіти та мистецтва до Самбірського фахового педагогічного коледжу імені Івана Филипчака.

Під час зустрічі декан факультету доцент Іван Кутняк, заступник декана з навчальної роботи та міжнародної співпраці Олена Кравченко, доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти Леся Колток, доцент кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва Михайло Сидор ознайомили майбутніх абітурієнтів із умовами вступу до університету. Модератори зустрічі надали інформацію щодо освітніх програм, за якими здійснюється підготовка студентів спеціальностей «Початкова освіта», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». Представники студентства Вікторія Костирко та Ірина Суховерська представили пізнавальну презентацію про досягнення і здобутки університету та факультету.

Зустріч викликала зацікавлення у випускників коледжу. Викладачі відповіли на численні запитання і запросили майбутніх абітурієнтів на навчання до нашого університету.