Профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти із викладачами й учнями Європейської школи лідерства та бізнесу міст Червонограда і Сокаля

11 січня 2023 року на кафедрі загальної педагогіки та дошкільної освіти відбулася профорієнтаційна зустріч із викладачами й учнями Європейської школи лідерства та бізнесу міст Червонограда і Сокаля.

Під час приємного чаювання гостей і розмови за круглим столом завідувачка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти професорка Т. Пантюк і професорка М. Чепіль розповіли про освітні програми, перспективи розвитку як кафедри,  факультету історії, педагогіки та психології, так і всіх факультетів нашого університету.

Викладачі відповідали на питання про науковий потенціал кафедри, університету, умови вступу, навчання на різних факультетах, проживання у гуртожитках тощо, які зацікавили учнів і викладачів Європейської школи лідерства та бізнесу.

Викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти детальніше ознайомили гостей із лабораторією педагогічної творчості (доп. доц. Н. Дудник), кабінетом дошкільної логіко-математичної підготовки (доп. доц. О. Гевко), кабінетом художньо-мовленнєвого розвитку (доп. проф. О. Карпенко), кабінетом ознайомлення з природою (доп. доц. О. Яців), кабінетом фізкультурно-оздоровчих технологій (доп. доц. Ю. Калічак).

Доцентки Н. Дудник та О. Гевко ознайомили гостей із Європейської школи з головним адміністративним корпусом, факультетом початкової освіти та мистецтва, факультетом української та іноземної філології, біолого-природничим факультетом (Вілла Яроша).

Також група мандрувала вуличками Дрогобича, ознайомилися із Кам’яницею нафтового підприємця Гартенберга (кінець ХІХ століття), костелом і дзвіницею Костела Святого Апостола Вартоломея (Внебовзяття Пресвятої Діви Марії), побували біля пам’ятника Юрію Дрогобичу, Дрогобицької Ратуші та помилувалися іншими краєвидами нашого міста. Гості відвідали Дрогобицьку солеварню – одне з найстаріших діючих підприємств Східної Європи. Найбільший захват викликали величні старовинні будівлі церков Святого Юрія та Чесного Хреста

В кінці зустрічі з усіма учасниками обговорили перспективи майбутньої співпраці кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти і Європейської школи лідерства та бізнесу.

Оксана ГЕВКО,

доцентка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти, організаторка профорієнтаційної зустрічі

Вам буде цікаво