Профорієнтаційна зустріч факультету початкової та мистецької освіти

9 грудня 2021 року відбулася профорієнтаційна зустріч декана і викладачів факультету початкової та мистецької освіти зі студентами випускних курсів Самбірського фахового педагогічного коледжу імені Івана Филипчака. Щороку випускники цього закладу поповнюють ряди студентів Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Декан факультету доцент Іван Кутняк ознайомив майбутніх абітурієнтів із умовами вступу до університету. Модератор зустрічі доцент кафедри філологічних дисциплін та МВПШ Олена Кравченко-Дзондза надала інформацію щодо освітніх програм, за якими здійснюється підготовка студентів спеціальностей «Початкова освіта», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», «Хореографія». Заступник декана із соціальної роботи доцент Оксана Жигайло разом зі студентським самоврядуванням представили пізнавальну мультимедійну презентацію про досягнення і здобутки університету та факультету.

Зустріч викликала зацікавлення у випускників коледжу. Викладачі відповіли на численні запитання і запросили майбутніх абітурієнтів на навчання до нашого університету.