Профорієнтаційна робота – запорука успішної вступної кампанії

На запрошення дирекції ліцею №4 імені Лесі Українки Дрогобицької міської ради, у рамках тижня «Профорієнтаційної роботи», доцент Віталій ФІЛЬ провів профорієнтаційну роботу з учнями 9-11 класів.  На зустрічі учням презентовано спеціальності, на які оголошено набір. Доповідач розказав про переваги навчання в Дрогобицькому виші, про міжнародну співпрацю університету з іншими країнами, про програму «подвійний диплом», навчальні практики за кордоном і перспективи працевлаштування.

Віталій ФІЛЬ ознайомив здобувачів закладу з сайтом УЦОЯО, де акцентував увагу на те, як реєструватися на НМТ, термінах реєстрації та сесій.

Школярі зацікавилися наданою інформацією про запропоновані спеціальності та виявляли неабиякий інтерес за різними спеціальностями.

Наприкінці зустрічі учням роздано агітаційні матеріали та візитки приймальної комісії університету де вступники можуть отримати детальну інформацію щодо вступу у Дрогобицький ЗВО.