Профорієнтаційна робота у Старосамбірській музичній школі

10 березня у дитячій музичній школі м. Старий Самбір відбувся концерт з нагоди 209 річниці від дня народження Тараса Шевченка за участі бандуристів школи (клас Єфросинії Душної). Сольні та ансамблеві виступи супроводжувались віршованими рядками великого Кобзаря. У фінальному акорді ансамблю учнів старших класів прозвучали «Реве та стогне Дніпр широкий», «Учітеся, брати мої», «Заповіт» із блискучою виконавською підготовкою та вокальною наповненістю.

Така знакова подія, стала пріоритетною нагодою спілкуватися з учнями, випускниками, батьками та викладачами школи щодо вибору майбутньої професії та продовження навчання у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка за спеціальністю 014 Середня освіта «Музичне мистецтво». Завідувач кафедри музично-теоретичних дисциплін та інструментальної підготовки Андрій Іванович Душний розказав про пріоритетні напрямки діяльності кафедри, залучення студентів до творчо-виконавської та наукової діяльності, участі у конкурсах та фестивалях, вибір фаху з опануванням комплексу знань, умінь та навичок щодо формування майбутнього вчителя музичного мистецтва першого бакалаврського та здобуття професійної кваліфікації викладача за профілем на другому магістерському рівні вищої освіти.

Водночас, Андрій Іванович нагородив юну бандуристочку Марійку Гевко з дипломами за перемоги на Всеукраїнських конкурсах «Чарівний камертон» та імені Миколи Лисенка «Ой, заграйте, музиченьки».

Варто відзначити той факт, що низка викладачів КЗ «Старосамбірська дитяча музична школа» Старосамбірської міської ради закінчили музично-педагогічний факультет / Інститут музичного мистецтва нашого університету. Зокрема – Любов Ступицька (скрипка), Христина Кузняк та Оксана Боян (фортепіано), Андрій Дзера, Іван Копцюх, Володимир Гриб, Валентина Савчак (баян), Роксолана Босак (цимбали), Мар’яна Пукій (бандура), кларнетисти Олександр Карпенко (завуч школи) та Петро Капралик (директор школи), тромбоніст Ігор Піхо (начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Старосамбірської  міської ради), що є ознакою високого рівня підготовки музиканта-педагога у Франковому ЗВО.

Роман ДИДИК,

аспірант першого року навчання

спеціальності 025 «Музичне мистецтво»

Вам буде цікаво