Профорієнтаційна робота кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти

11 листопада 2022 року зусиллями викладачів кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти факультету історії, педагогіка та психології проведено профорієнтаційну роботу з випускниками п’яти шкіл Коломийської та Матеївецької ОТГ Івано-Франківської області. Результатом зустрічей став круглий стіл, котрий ініціював директор Пилипівської гімназії Михайло Герман, на базі цієї школи відбувся науково-методичний семінар «Виклики перед освітою в сучасних умовах, робота вчителів під час війни» за участі Любомира Веселовського – керівника Макеївецької ОТГ, а також Світлани Головань – начальника відділу освіти, молоді і спорту, культури.

Внаслідок започаткованої співпраці майбутні абітурієнти ознайомилися з особливостями і перевагами навчання на факультеті історії, педагогіки та психології Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, закцентувано увагу на актуальності професії вихователя закладу дошкільної освіти, а також усіх спеціальностей факультету та нашого університету.

Доцент Юрій Калічак поінформував старшокласників про умови вступу на навчання за освітніми програмами «Педагогіка вищої школи», «Дошкільна освіта», «Психологія», «Соціальна робота».

Випускники шкіл детально ознайомилися з інформацією щодо процесу едукації на факультеті, про перспективи майбутнього працевлаштування та про вагомі досягнення колективу Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка загалом.

Усі учасники заходів дійшли згоди про необхідність зміцнення подальшої співпраці, а також висловили сподівання на її плідне продовження.