Профорієнтаційна робота кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти

8 грудня 2022 року відбулася профорієнтаційна поїздка завідувачки кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти професорки Тетяни Пантюк і доценток Віолети Городиської, Світлани Івах, Алли Ревть до Турки.

Представники кафедри провели зустрічі з учнями 10 – 11 класів Турківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 та Турківської гімназії № 2. В процесі зустрічей викладачі проінформували майбутніх абітурієнтів про умови навчання в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, наявні спеціальності та вимоги до вступників. Більш детально ознайомили з освітньо-професійною програмою підготовки фахівців зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта».

Випускників продемонстрували зацікавленість організацією освітнього процесу в Дрогобицькому університеті. Зокрема, їх цікавили питання студентської мобільності, можливостей творчої самореалізації та професійного становлення під час навчання. Сподіваємося, що яскраве представлення спеціальності, змістовність проведених зустрічей, відкрите спілкування з майбутніми випускниками допоможуть зробити їм правильний вибір.

Вам буде цікаво