Профорієнтаційна робота кафедри педагогіки та методики початкової освіти

29 вересня 2022 року доцентами кафедри педагогіки та методики початкової освіти факультету початкової освіти та мистецтва Іриною Садовою, Лесею Колток, Світланою Луців проведено профорієнтаційну роботу з випускниками шкіл Старосамбірської ОТГ.

Завідувач кафедри Ірина Садова ознайомила майбутніх абітурієнтів з особливостями і перевагами спеціальності 013 Початкова освіта та акцентувала увагу на актуальності професії вчителя сучасної початкової школи.

Доценти Леся Колток та Світлана Луців проінформували старшокласників  про умови вступу на навчання за освітніми програмами «Початкова освіта та англійська мова» і «Початкова освіта та інформатика». Детальніше розповіли про освітній та виховний процес на факультеті, про перспективи майбутнього працевлаштування та про вагомі досягнення колективу навчального закладу.