Профорієнтаційна робота кафедри культурології та мистецької освіти

27 лютого 2020 року кафедра культурології та мистецької освіти на базі КЗЛОР “Львівський коледж культури і мистецтва” організувала зустріч із роботодавцями щодо загальної інформації, змісту та структури освітньої програми “Хореографія” зі спеціальності 024 “Хореографія” для підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, щодо навчальних планів за освітніми програмами, стосовно освітнього середовища та матеріальних ресурсів забезпечення освітньої діяльності.

Також відбулася зустріч зі студентами ІІІ – ІV курсів коледжу щодо здобуття освітніх компетентностей, необхідних для професійної діяльності бакалавра хореографії за професійною кваліфікацією “Хореограф. Балетмейстер. Керівник хореографічного колективу”, яку вони зможуть здобути у Дрогобицькому університеті за умовами вступної кампанії 2020 року.

Під час зустрічі було укладено договір про проведення виробничої (педагогічної) практики студентів спеціальності 024 “Хореографія” між Дрогобицьким державним педагогічним університетом ім. Івана Франка та КЗЛОР “Львівський коледж культури і мистецтва”.

На зустрічі були присутні доцент кафедри культурології та мистецької освіти П. Фриз, директор коледжу Г. Лаврінів та викладач коледжу Є. Гуршал.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/ddpu_im_franka
та у мережі Facebookhttps://www.facebook.com/dspu.edu.ua/

Вам буде цікаво