Профорієнтаційна робота кафедри фізичної терапії, ерготерапії в умовах карантину

Кафедра фізичної терапії, ерготерапії інституту фізичної культури і здоров’я продовжує проведення профорієнтаційної роботи серед потенційних абітурієнтів щодо вступу на освітні програми «Ерготерапія» та «Фізична терапія, ерготерапія» спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія»  бакалаврського рівня вищої освіти.

10 – 11 грудня 2020 року в режимі відеоконференції з використанням платформи «Zoom» викладачі кафедри провели зустрічі з майбутніми випускниками та педагогічним колективом Самбірської гімназії. Педагоги гімназії О.Н. Смородінова, Л.В. Білинська, Т.М. Червецька запросили учнів 6-х (10) та 7-х (11) класів. Демонструючи майбутнім абітурієнтам презентацію профорієнтаційного спрямування, завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії Наталя Закаляк ознайомила з умовами вступу на навчання до Дрогобицького університету у 2021 році, зокрема на спеціальність 227 «Фізична терапія, ерготерапія», з особливостями професій фізичного терапевта і ерготерапевта, матеріально-технічною базою кафедри, базами практик, можливостями працевлаштування після завершення навчання.

Особливу увагу учнів завідувач кафедри звернула на вступ на навчання за освітньою програмою «Ерготерапія», набір на яку університет буде проводити вперше у 2021 р. Серед переваг було зазначено відповідність програми європейським стандартам, позаяк вона створюється в межах реалізації міжнародного проєкту Erasmus +КА2 “UKROTHE” STUDY PROGRAMME OCCUPATIONAL THERAPY IN UKRAINE, переможцем якого у 2019 році став Дрогобицький університет разом з європейськими університетами-партнерами з Бельгії, Португалії та Іспанії; можливість навчання в університетах Європи за кошти Європейського Союзу; практика в сучасних реабілітаційних закладах в т.ч. за кордоном; широкі можливості працевлаштування.

Але хто може найкраще донести до майбутніх абітурієнтів інформацію про навчання в інституті як не студенти. Тому на онлайн зустрічі з гімназистами були запрошені студенти IV курсу, які навчаються на спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», Роксолана Караба і Степан Зубкович. Вони поділилися з учнями своїми враженнями про навчання в інституті фізичної культури та здоров’я, про навчання в Університеті Прикладних Наук VIVES (Бельгія), яке вони проходили завдяки діючій програмі Еразмус +.

Майбутні абітурієнти отримали вичерпні відповіді на питання щодо умов вступу і навчання. Зустрічі з гімназистами пройшли у теплій, привітній та позитивній атмосфері.

Вам буде цікаво