Профорієнтаційна робота факультету здоров’я людини та природничих наук

З метою популяризації спеціальностей, за якими готують фахівців на факультеті здоров’я людини та природничих наук, 26 червня 2023 року було організовано та проведено профорієнтаційну зустріч зі школярами Стебницької гімназії № 6 імені Героїв АТО та випускниками Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради Львівської області.

Зокрема, викладачі кафедр ознайомили школярів та їхніх учителів-кураторів (учительку біології Дрогобицького ліцею Наталію Летнянчин та учительку біології Стебницької гімназії Ірину Лисик) із перспективами навчання на факультеті й особливостями вступної кампанії 2023 року.

Доцентка кафедри біології та хімії Світлана Волошанська презентувала спеціальності, за якими здійснюється набір, надала детальну інформацію про перспективи навчання та умови вступу, а також відповіла на питання, які цікавили майбутніх вступників.

Доцентки кафедри біології та хімії Наталія Гойванович і Галина Клепач провели зі школярами навчально-ознайомчі заняття з мікробіології та генетики.

Доцент кафедри медико-біологічних дисциплін, географії та екології Тарас Скробач ознайомив школярів із видовим різноманіттям дендрологічного парку «Екопарк студентський» (вул. Шевченка, 23, м. Дрогобич), а також з історією його становлення та перспективами розвитку.

Дякуємо за сприяння педагогічним колективам закладів освіти та сподіваємося на подальшу співпрацю, а випускників охоче приймемо до лав студентів нашого факультету.