Профорієнтаційна робота факультету історії, педагогіки та психології у місті нафтовиків Бориславі

28 квітня 2023 року представники факультету історії, педагогіки та психології побували з профорієнтаційною метою у закладах загальної середньої освіти (№ 3, 4, 7) міста Борислав.

Пишаємося, що директори бориславських шкіл №3 і №7 В. Драган та М. Когут є істориками й випускниками Дрогобицького університету. У відвіданих школах успішно себе реалізували на педагогічній ниві й інші наші випускники: І. Фришко, Л. Мазурчак, В. Шомонка та інші. Саме тому профорієнтаційні зустрічі відбувалися у надзвичайно доброзичливій та затишній атмосфері. Адже і колишнім студентам, і викладачам є що згадати й окреслити перспективи на майбутнє. Тим більше, що згадані заклади загальної середньої освіти є базовими для проходження нашими студентами педагогічної практики. На базі цих шкіл неодноразово проходили науково-практичні педагогічні конференції, семінари та круглі столи.

Для учнів 10-11-х класів доцентки кафедри всесвітньої історії Світлана Біла та Ірина Лозинська детально розповіли про особливості й перспективи навчання на спеціальностях «Історія», «Дошкільна освіта», «Соціальна робота», «Психологія». Адже в умовах військового часу надзвичайно актуальними стають і психологія, й інклюзивна освіта та історія нашої Батьківщини! Особливо учні цікавилися перспективними напрямами працевлаштування та можливостями академічної мобільності.

Прикметно, що профорієнтаційні зустрічі відбувалися в інтерактивному режимі. На запитання учнів мали змогу відповісти студентки факультету Оля Клиса та Вікторія Спас. Представниці студентського самоврядування поділися власним досвідом вибору фаху та розповіли про цікаве студентське життя.