Профорієнтаційна робота факультету історії, педагогіки та психології у місті нафтовиків Бориславі

28 квітня 2023 року представники факультету історії, педагогіки та психології побували з профорієнтаційною метою у закладах загальної середньої освіти (№ 3, 4, 7) міста Борислав.

Пишаємося, що директори бориславських шкіл №3 і №7 В. Драган та М. Когут є істориками й випускниками Дрогобицького університету. У відвіданих школах успішно себе реалізували на педагогічній ниві й інші наші випускники: І. Фришко, Л. Мазурчак, В. Шомонка та інші. Саме тому профорієнтаційні зустрічі відбувалися у надзвичайно доброзичливій та затишній атмосфері. Адже і колишнім студентам, і викладачам є що згадати й окреслити перспективи на майбутнє. Тим більше, що згадані заклади загальної середньої освіти є базовими для проходження нашими студентами педагогічної практики. На базі цих шкіл неодноразово проходили науково-практичні педагогічні конференції, семінари та круглі столи.

Для учнів 10-11-х класів доцентки кафедри всесвітньої історії Світлана Біла та Ірина Лозинська детально розповіли про особливості й перспективи навчання на спеціальностях «Історія», «Дошкільна освіта», «Соціальна робота», «Психологія». Адже в умовах військового часу надзвичайно актуальними стають і психологія, й інклюзивна освіта та історія нашої Батьківщини! Особливо учні цікавилися перспективними напрямами працевлаштування та можливостями академічної мобільності.

Прикметно, що профорієнтаційні зустрічі відбувалися в інтерактивному режимі. На запитання учнів мали змогу відповісти студентки факультету Оля Клиса та Вікторія Спас. Представниці студентського самоврядування поділися власним досвідом вибору фаху та розповіли про цікаве студентське життя.

Вам буде цікаво