»

Професорка Світлана Щудло – учасниця Міжнародного проєкту

18 жовтня 2021 року професорка кафедри правознавства, соціології та політології Світлана Щудло взяла участь у Міжнародному науковому вебінарі «Gender and Science. Women in the Academic Space», який організували у межах проєкту «Коли наука – ЖІНКА».

Виконавцем проєкту є Українська асоціація дослідників освіти разом із Познанським університетом імені Адама Міцкевича (Польща) за підтримки Університету Дофіна (Франція). Українську асоціацію дослідників освіти у проєкті представляють делегатки університетів із різних регіонів України: Тетяна Медіна (Чернівці), Людмила Загоруйко (Київ), Тетяна Лісова (Ніжин), Світлана Щудло (Дрогобич) і Оксана Заболотна (Умань).

Під час вебінару разом із професоркою Оксаною Заболотною (президентка УАДО) презентували доповідь «University culture and gender equality: what, who, how and why?» Також участь у заходів взяли науковці з Польщі та Індії. У центрі уваги учасників були результати дослідницького проєкту про гендерну рівність у STEM-науках.