Професорка Дрогобицького університету – лауреатка Премії Верховної Ради України

Відповідно до Постанови № 2833-ІХ «Про присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2021 рік» та подання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій присуджено Премію Верховної Ради України молодим ученим за 2021 рік професорці кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Оресті Карпенко.

За результатами проведеного конкурсного відбору об’єднана Конкурсна комісія прийняла рішення затвердити рейтинговий список претендентів та визначити рекомендований перелік з 30-ти робіт – переможців конкурсного відбору на присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2021 рік, який було подано на розгляд Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

До прийняття зазначеної Постанови передувала кропітка робота з оформлення і подання документів на конкурс молодими науковцями, проведення експертиз об’єднаною Конкурсною комісією з присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим та іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук, а також розгляд цього питання на засіданні Комітету з питань освіти, науки та інновацій. У 2021 році на конкурс до Комітету надійшло 95 робіт 160 номінантів.

Бажаємо сил і натхнення для подальших творчих звершень задля розвитку України!

Вам буде цікаво