ПРОФЕСОРА НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ НАГОРОДЖЕНО МЕДАЛЛЮ ДО 80-річчя УПА

16 грудня 2022 р. з нагоди 80-ї річниці створення Української Повстанської Армії у сесійній залі Львівської обласної ради відзначили учасників національно-визвольної боротьби українського народу, учасників сучасної російсько-української війни, а також державних, політичних, громадських, релігійних діячів, митців, науковців, які своєю працею утверджують та розбудовують незалежну Україну, зміцнюють її обороноздатність.
Серед нагороджених – завідувач кафедри історії України та правознавства Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, доктор історичних наук, професор Василь Ільницький. Відзначимо, що Василь Іванович є автором близько 300 наукових праць, присвячених українському визвольному рухові 1940-1950-х рр., серед них фундаментальних монографій “Дрогобицька округа ОУН (1945-1952): структура і керівний склад” (Дрогобич, 2009) та “Карпатський край ОУН в українському визвольному русі (1945–1954)” (Дрогобич, 2016).
Вітаємо професора Василя Ільницького з нагородою і визнанням його внеску у з’ясування історичної правди про боротьбу українців за свободу і державність у ХХ ст.