Професор університету взяв участь у заходах щодо вшанування пам’яті полковника Армії УНР Андрія Мельника

12 грудня 2021 року у с. Воля Якубова Дрогобицького району відбулися меморіальні заходи з нагоди 131-ї річниці від дня народження визначного українського військово-політичного діяча, борця за українську державність Андрія Мельника.

У заходах взяв участь декан історичного факультету нашого університету професор Микола Галів, який виголосив біографічну довідку про А. Мельника. Розповівши про життєвий шлях воїна і патріота, професор наголосив на ролі Андрія Мельника в історії українського державотворення, незміну націленість на визволення української нації з-під влади окупаційних режимів, окреслив і шляхетні особистісні риси полковника.

Представники влади і громадськості Євгеній Гірник, Орест Каракевич, Степан Кулиняк говорили про високе служіння українському народові славного вихідця із Дрогобиччини, а муніципальний камерний хор «Легенда» виконав низку патріотичних пісень. Ведучою заходу була знана на Дрогобиччині волонтерка, депутатка Дрогобицької міської ради Марія Головкевич.