Професор Дрогобицького університету взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції

7 жовтня 2022 року завідувач кафедри психології факультету історії педагогіки та психології Дрогобицького університету професор Мирослав Савчин взяв участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Школа синергії освіти і духовності: нові виклики, тренди і можливості», яку організував ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (м. Київ).

Професор здійснював керівництво секцією «Синергія психології і духовності» та виступив із доповіддю. Конференція мала широке міжнародне представництво. Йшлося про перспективи розвитку освіти в її інтеграції з духовністю, створенні університетів на засадах віри, вплив сучасних інформаційних технологій на здоровий сенс життя.

Учасники конференції ухвалили спільну резолюцію, в якій зазначили про синергію освіти і духовності та спільний благодатний вплив на розвиток особистості і суспільства загалом.