Професор Дрогобицького університету провів майстер-клас для освітян

9 квітня 2021 року в межах проведення місяця психології в Дрогобицькому університеті на базі КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Трускавецької міської ради» відбувся майстер-клас для освітян Трускавецької ОТГ «Позитивна педагогічна взаємодія» від завідувача кафедри психології, доктора психологічних наук, професора Мирослава Савчина.
Сьогодення вимагає від освітнього середовища нових форм педагогічної взаємодії. Власне тому метою майстер-класу було ознайомлення учасників з ефективними сучасними формами організації позитивної та успішної взаємодії і партнерства з учнями, колегами, адміністрацією школи та батьками. Професор Мирослав Савчин акцентував на власній гідності кожного з учасників освітнього процесу.
Присутні брали активну участь в обговоренні, ділилися досвідом, розширюючи свою траєкторію знань щодо позитивної та здорової педагогічної взаємодії. Також було висунуто пропозиції щодо майбутньої співпраці на постійній основі та обговорено орієнтовну тематику наступних зустрічей. Майстер-клас пройшов у творчій та продуктивній атмосфері.