Професор Дрогобицького університету – автор року Всеукраїнської газети «Освіта і суспільство»

Завідувач кафедри правознавства, соціології та політології професор Світлана Щудло нагороджена Дипломом лауреата громадської відзнаки «Автор року – 2019», яка щорічно вручається редакцією Всеукраїнської газети «Освіта і суспільство» Національної академії педагогічних наук України (головний редактор – Лідія Ткаченко). Редакцією відзначено публікацію авторки «Експертно-дослідницька допомога УАДО», у якій представлені результати емпіричних соціологічних досліджень Української асоціації дослідників освіти. У фокусі публікації – висновки і рекомендації низки дослідницьких проєктів, присвячених реформам середньої освіти, втіленню ідей Нової української школи, підвищенню статусу сучасного вчителя.

З результатами досліджень проблем реформування сучасної шкільної освіти та статусу основних її суб’єктів можна ознайомитись у монографіях за авторства професора Світлани Щудло у репозитарії Дрогобицького університету. А саме: «Учителі і освітнє середовище: крос-культурна перспектива» (Дрогобич, 2020), «На освітніх перехрестях: діалог з національними меншинами у Чернівецькій і Закарпатській областях» (Дрогобич, 2020), «Соціологічний дискурс щодо мови навчання національних меншин у Чернівецькій області» (Дрогобич, 2019), «Українські вчителі та навчальне середовище. За результатами Всеукраїнського моніторингового опитування викладання та навчання серед директорів і вчителів загальноосвітніх навчальних закладів (за методологією TALIS)» (Дрогобич, 2018) та інші.