Професіографічна екскурсія студентів до Центру зайнятості

17 травня 2023 року з ініціативи доцентки кафедри історії України та правознавства Наталії Кантор в Дрогобицькій філії Львівського обласного центру зайнятості відбулася професіографічна екскурсія для студентів-слухачів курсу «Трудове та господарське право України».

Директор центру Богдан Волошин розповів, що станом на сьогодні Державний центр зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи. Центр на безоплатній основі надає послуги із пошуку роботи та підбору персоналу, а також соціальні послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття і здійснює виплати матеріального забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою роботи.

Під час екскурсії студенти ознайомилися з платформою профорієнтації та розвитку кар’єри, дізналися про сучасні методи надання послуг незайнятому населенню: скайп-співбесіду з роботодавцем, електонний запис на прийом, зйомку відеорезюме й електронний кабінет безробітних, а також із обладнанням та умовами праці фахівців.

Заступниця директора Центру Галина Петречко поінформувала майбутніх випускників про послуги Державного центру зайнятості для молоді, ознайомила з інформацією про світ професій та спеціальностей у перспективі, про престижність професій у регіоні, зосередила увагу студентів на основних моментах щодо складання резюме та проходження співбесіди з роботодавцями і, звичайно, відповіла на всі запитання.

Проведений захід сприяє формуванню позитивного іміджу державної служби у молодіжному середовищі, є поштовхом до нових кар’єрних цілей та ще однією можливістю переконатися, що для подальшого професійного зростання студентам необхідні ґрунтовні фахові знання.