Професійно-орієнтаційна робота викладачів факультету початкової освіти та мистецтва

5 жовтня 2023 року доцентки факультету початкової освіти та мистецтва Євгенія Шуневич, Галина Стець, Зоряна Гнатів та Світлана Кишакевич провели профорієнтаційну бесіду зі старшокласниками Модрицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Учнів ознайомили зі змістом освітньо-професійної програми за спеціальністю 014 «Середня освіта (Музичне мистецтво)», з організацією навчального процесу та дозвілля студентів Франкового університету, наголосили на значущості професії педагога. Яскравим доповненням заходу стали виступи студентів-вокалістів Ольги Блауцяк (клас доцента Євгенії Шуневич), Вероніки Кучми та Єлизавети Кушнір (клас доцента Світлани Кишакевич).

Дякуємо за сприяння в проведенні зустрічі директору Модрицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лілії Гринаш, заступнику директора з навчально-виховної роботи Наталії Грицик та вчителю музичного мистецтва Михайлу Стецю.

Віримо, що талановита молодь долучиться до нашої великої та згуртованої університетської родини, з якою буде успішно зростати та творити!