Профагітаційна робота викладачів історичного факультету

21 грудня 2020 року завідувач кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін професор Олег Петречко і професор цієї ж кафедри Віталій Тельвак із метою проведення профагітаційної роботи та встановлення співпраці між університетом і закладами середньої освіти відвідали школи у смт Східниця та с. Опака.

Зустрівшись із учнями 11-х класів зазначених закладів середньої освіти, викладачі розповіли про спеціальності, за якими ведеться підготовка здобувачів освіти в Дрогобицькому університеті, наголосивши на перспективах майбутнього працевлаштування.

З метою формування в учнів зацікавлення можливістю здобуття освіти на історичному факультеті доктори історичних наук Олег Петречко та Віталій Тельвак провели імпровізований конкурс, запропонувавши учням низку запитань на історичну тематику та подарувавши власні монографії переможцям бліц-опитування.

Водночас наші колеги обговорили із керівництвом Східницької ЗОШ (директор – Мирослава Кость) та Опаківського НВК (директор – Іван Ільницький) освітні програми, за якими ведеться підготовка здобувачів освіти на історичному факультеті, окреслили перспективи підвищення кваліфікації вчителів зазначених шкіл у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка. Можна сміливо констатувати, що у результаті було закладено міцний фундамент для подальшої співпраці між історичним факультетом та школами Східниці і Опаки.

Відвідини шкіл та спілкування з учнями і педагогічними колективами відбувалися з дотриманням протиепідемічних вимог.

Вам буде цікаво