Профагітаційна робота на кафедрі технологічної та професійної освіти

31 травня – 1 червня 2022 року у режимі відеоконференцій кафедра технологічної та професійної освіти провела профагітаційні зустрічі з адміністрацією та студентами-випускниками Бродівського фахового педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича та Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського.

Професори Леонід Оршанський та Іван Нищак ознайомили присутніх із можливістю продовження навчання в Університеті за освітньою програмою «Середня освіта (Трудове навчання та технології, інформатика)», розкрили умови цьогорічної вступної кампанії, виокремили основні зміни й нововведення у правилах прийому до ЗВО, зумовлені особливостями функціонування системи освіти у воєнний період. Особливу увагу представники університету приділили питанню написання абітурієнтами мотиваційних листів, розкрили вимоги до їх змісту, структури й оформлення, навели приклади мотиваційних листів для вступу на різні спеціальності. Важливим для потенційних абітурієнтів стало питання віддаленого подання документів, створення електронних кабінетів вступників, а також термінів проведення основних етапів вступної кампанії.

Під завісу зустрічі професори Леонід Оршанський та Іван Нищак висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю між закладами освіти, налагодження більш тісних партнерських відносин, побажали перемоги та процвітання нашій державі.