Профагітаційна робота кафедри теорії та методики фізичного виховання

21 лютого 2022 року старша викладачка кафедри теорії та методики фізичного виховання інституту фізичної культури і здоров’я Наталія Мацола провела зустріч зі старшокласниками ліцею №16 імені Юрія Дрогобича.

Викладачка ознайомила з особливостями і правилами вступу на спеціальності: 014 «Середня освіта (Фізична культура)», 017 «Фізична культура і спорт» та 227 «Фізична терапія, ерготерапія». Майбутнім абітурієнтам було надано детальну інформацію про перспективи навчання, активне дозвілля, працевлаштування випускників та міжнародне стажування студентів.

Зустріч зі школярами була приємною і позитивною. Учні отримали вичерпну інформацію і профагітаційні буклети, в яких подано умови вступу до Дрогобицького університету на ці спеціальності у 2022 році.