Профагітаційна робота кафедри культурології та мистецької освіти

26 травня 2022 року викладачі кафедри культурології та мистецької освіти провели зустріч у форматі відео-конференції на платформі ZOOM із випускниками Львівського фахового коледжу культури і мистецтв (спеціальність «Хореографія»), Самбірського фахового коледжу культури і мистецтв (спеціальність «Хореографія»), Самбірського фахового педагогічного коледжу ім. Івана Филипчака (спеціальність «Образотворче мистецтво»), а також випускниками ОС «Бакалавр» Дрогобицького університету зі спеціальностей 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та 024 Хореографія.

У роботі відео-конференції взяли участь: викладачка циклової комісії хореографічних дисциплін Львівського фахового коледжу культури і мистецтв, майстриня спорту України з спортивного бального танцю Єлизавета Гуршал та завідувачка відділення «Образотворче мистецтво» старша викладачка Самбірського фахового педагогічного коледжу ім. Івана Филипчака Галина Мількович.

Йшлося про умови вступу на навчання до Дрогобицького університету у 2022 р. для здобуття освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» за спеціальностями 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація та 024 Хореографія, про зміст освітніх програм «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» і «Хореографія», про особливості дистанційного навчання за цими освітніми програмами та перспективи працевлаштування. Окремо зауважили, як впливає мотиваційний лист на вступ до закладу вищої освіти та якою має бути його структура, зосередили увагу на змісті програм творчих конкурсів і фахових іспитів.

Валентина ДРОТЕНКО,

завідувачка кафедри культурології та мистецької освіти