Профагітаційна робота історичного факультету

У грудні 2021 року працівники деканату історичного факультету відвідали низку закладів загальної середньої освіти Дрогобича з метою проведення профагітаційної роботи.

15 грудня декан історичного факультету професор Микола Галів та заступниця декана з молодіжної політики доцентка Єлизавета Копельців-Левицька зустрілися з учнями ліцею № 16 ім. Юрія Дрогобича.

20 і 23 грудня професор Микола Галів та заступниця декана доцентка Світлана Біла побували відповідно у ліцеї № 1 ім. Івана Франка та ліцеї № 4 ім. Лесі Українки. Зустрівшись з учнями 11-х класів зазначених закладів середньої освіти, наші працівники розповіли про спеціальності, за якими ведеться підготовка здобувачів освіти в Дрогобицькому університеті, наголосили на перспективах працевлаштування після здобуття освіти, вказали необхідність складання ЗНО з відповідних дисциплін задля вступу на історичний факультет.

Водночас наші колеги обговорили із керівництвом згаданих шкіл освітні програми історичного факультету, підсумували результати педагогічної практики студентів-істориків у ліцеях Дрогобича, окреслили перспективи майбутньої співпраці між історичним факультетом нашого університету та закладами загальної середньої освіти міста.

Деканат історичного факультету висловлює глибоку вдячність директорці ліцею № 1 ім. Івана Франка Лесі Терлецькій, директорці ліцею № 4 ім. Лесі Українки Наталії Гук, директорці ліцею № 16 ім. Юрій Дрогобича Наталії Чайковській за сприяння і підтримку у проведенні профагітаційної роботи.