Профагітаційна робота історичного факультету в закладах середньої освіти Дрогобича

Нещодавно науково-педагогічні працівники історичного факультету провели профагітаційну роботу у низці закладів середньої освіти нашого міста. 18 лютого 2021 року декан історичного факультету доцент Микола Галів відвідав ліцей № 16 імені Юрія Дрогобича, де зустрівся з учнями двох 11-х класів. Він роздав учням агітаційні матеріали, буклет про університет та запросив їх на навчання до нашого університету.

23 лютого доценти Микола Галів та Світлана Біла побували у ліцеї № 3 імені В’ячеслава Чорновола, де також спілкувалися з учнями двох випускових класів. Розповівши про рівні освіти, спеціальність та спеціалізацію, за якою готують здобувачів освіти на історичному факультеті, умови прийому на навчання у 2021 р., викладачі відповіли на запитання учнів. Водночас профагітаційну роботу з одинадцятикласниками ліцею № 4 імені Лесі Українки провела доцент кафедри історії України Оксана Медвідь, яка, до слова, працює за сумісництвом учителем історії у вказаному закладі середньої освіти.

Крім того, декан історичного факультету Микола Галів та заступник декана Світлана Біла мали змогу поспілкуватися з керівниками шкіл – Володимиром Крайчиком (директор ліцею № 16 імені Юрія Дрогобича) та Наталією Ластов’як (директор ліцею № 3 імені В’ячеслава Чорновола), з якими домовилися про організацію спільних учнівсько-студентських заходів освітнього та науково-популярного характеру. Важливо, що наш університет декілька років тому уклав угоду про співпрацю із ліцеєм № 3 імені В’ячеслава Чорновола. Беручи до уваги те, що зазначений ліцей відкрив профільний правознавчий гурток, декан Микола Галів та директор Наталія Ластов’як домовилися про спільні заходи, зокрема надання консультування доцентами кафедри правознавства, соціології та політології учням ліцею щодо важливих аспектів функціонування правової системи України.

Відвідини шкіл відбулися з дотриманням протиепідемічних вимог.